Podopieczni Antonio Conte zbliżają się do mistrzostwa włoskiej ligi. Niesamowicie trudny sobotni wieczór Interu z Mediolanu.

Podopieczni Antonio Conte zbliżają się do mistrzostwa włoskiej ligi. Niesamowicie trudny sobotni wieczór Interu z Mediolanu.

Walka w lidze Serie A od niemal dekady nie wydawała się na tyle zatwardziała. Bez wątpienia nikt nie wyczekiwał na to przed pierwszym meczem sezonu, że batalia o mistrzostwo włoskiej ligi może być aż tak niesamowita. Wzrost emocji wystąpił między innymi dlatego, że kluczowe kluby włoskie zostały wyeliminowane z europejskich pucharów. Mogą w ten sposób być skoncentrowani na lidze włoskiej. Warto mieć świadomość faktu, że utrzymanie bardzo dobrej formy w ciągu sezonu nie jest takie łatwe. Perfekcyjnie się przekonali o tym zawodnicy Milanu. Od startu ligi ekipa z siedzibą w Mediolanie zajmowała fotel lidera w ligowej tabeli, jednak w ostatecznym rozrachunku wpadł na nich zniżka dyspozycji o zaprzepaścili pierwsze miejsce. Milan przegoniony został przez swojego najgroźniejszego rywala, a konkretnie Inter z Mediolanu. Gracze trenowani przez Conte Antonio od tamtego czasu umiejętnie powiększają punktową dominację nad częścią zespołów z górnej części ligowej tabeli. Dużo wskazuje na to, że to właśnie Inter z Mediolanu będzie w stanie przerwać fazę nagminnych triumfów Juventusu z Turynu w rozgrywkach ligi włoskiej.

W tym poście mamy potrzebę skoncentrować się na piłkarzach Interu z Mediolanu. Dla reprezentantów Interu ostatni tydzień był niezwykle trudny. Zawodnicy pragną z całego serca zwyciężyć w pojedynku z Hellasem Werona i widać to było na placu gry. Przez większą część tego starcia piłkarzom Interu jednak brakowało szczęścia pod polem karnym rywala. Zdołali ostatecznie zdobyć trafienie. Trafienie godne pełnej puli punktów strzelił Darmian. Ten triumf znacznie zbliżył Inter Mediolan do wyśnionego tytułu mistrza Serie A. Piłkarze Interu z Mediolanu na pięć kolejek przed rozstrzygnięciem rozgrywek posiadają 11 punktów przewagi nad klubem z pozycji wicelidera. To niezwykle wystarczająca różnica i z pewnością ją będzie pogubić. Conte i jego piłkarze są niezwykle natchnieni do tego, żeby zgarnąć mistrzowski tytuł. W aktualnym roku przeciętnie się zaprezentowali w europejskich pucharach i z pewnością mistrzostwo włoskiej ligi może zachwycić kibiców Interu z Mediolanu. Spore doznania będą towarzyszyć nam do zakończenia rozgrywek.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy