Pokazana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt słaba na finałowy występ zawodów Eurowizji! Przykry koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Pokazana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt słaba na finałowy występ zawodów Eurowizji! Przykry koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Należy wiedzieć o tym, iż Polska najczęściej nie wprawiała w zachwyt wielbicieli dobrej muzyki w okresie konkursu Eurowizji. Na ogół Polski największym triumfem jest zakwalifikowanie się do finałowej części konkursu, w którym zdobywaliśmy dalekie pozycje. W zeszłym roku Eurowizja była odwołana, gdyż nadeszła epidemia COVID-19, która sparaliżowała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale także całą planetę. Przedstawicielem Polski w trakcie konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał zadziwić sympatyków dobrej muzyki piosnką o tytule "The Ride". Wielu dziennikarzy nie było uradowanych z wybrania reprezentanta Polski, jednak w rozrachunku końcowym do wymiany nie doszło. Na nasze nieszczęście następny raz musieliśmy pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował nas Brzozowski Rafał, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i z tej przyczyny odpadł na etapie półmetku 65. konkursu Eurowizji.

Z całą pewnością polscy widzowie są już niesamowicie zamroczeni tego rodzaju rozrywką. "The Ride" a więc piosenka wykonywana ze strony Rafała Brzozowskiego była najzwyczajniej kiepska i należy zdawać z tego sobie sprawę. Nie ma nic efektywnego w tym kawałku co by mogło wprawić w zachwyt widzów europejskich. To jest następna edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant Polski nie umie awansować do fazy finałowej. Bez większego kłopotu możemy dostrzec, że od dawna wybieranie ambasadorów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam zbyt dobrze. Dobrze więc pokładać nadzieję w tym, iż w kolejnych latach nasz reprezentant da radę wejść do finału o triumf w konkursie piosenki europejskiej. W sytuacji takiej jak ta niezwykle kluczowe jest to, żeby wziąć charyzmatycznego artystę, który będzie potrafił zauroczyć europejską publiczność. W przeciwnej sytuacji następny raz nie będziemy w stanie do występu finałowego w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy