Przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - świetny występ czeskiego zespołu narodowego!

Przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - świetny występ czeskiego zespołu narodowego!

Klęska polskiego zespołu narodowego w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalne spotkanie narodowego zespołu Czech!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu drużyny polskiej nie był zbyt udany. Nasi zawodnicy oczywiście zdołali wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku selekcjonera jest konieczna. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem drużyny polskiej został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach spotkania zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zebranych na stadionie w Pradze to był gigantyczny szok. Gracze narodowej drużyny Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich piłkarzy od samego początku meczu i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. W drugiej połowie tego spotkania narodowa kadra Polska grała trochę lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli gola numer 3. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie meczu. Piłkarze polskiej reprezentacji dali radę zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Należy zaznaczyć to, iż ten pojedynek w wykonaniu drużyny polskiej był tragiczny. Na pewno nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski wyobrażał sobie trener z Portugalii Santos. Kadra Polska w drugim meczu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z albańską drużyną narodową. Bez najmniejszych wątpliwości w tym starciu reprezentacja Polski musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy