Remis na Old Trafford. Dobry wynik dla drużyny z Mediolanu

Nożna piłka to jedna z najbardziej sławnych sportowych dyscyplin w całej Europie i to nie jest żadną tajemnicą. Prawie codziennie przed odbiornikami siada dużo wielbicieli, którzy mają marzenie podziwiać swoich piłkarzy na murawie. Chociażby z tej przyczyny stworzone zostały różnego rodzaju zmagania, które grupują najwybitniejsze kluby w całej Europie. Na tę chwilę najchętniej oglądanymi rozgrywkami jest Champions League. To w nich można podziwiać najskuteczniejsze drużyny ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Stworzona została jednak też Liga Europy, gdzie rywalizują między sobą trochę mniej skuteczne kluby. To jednak nie znaczy, iż Liga Europejska jest mało emocji. Rozgrywane w tej lidze pojedynki zazwyczaj są bardzo fascynujące i otrzymujemy okazję by oglądać wiele bramek. W pisanym właśnie poście chcemy się skupić na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa kluby, które kiedyś świętowały sukcesy na kontynencie europejskim, a obecnie koncentrują się nad przywróceniem własnej siły.

Zdaniem sporej ilości specjalistów to jest jedna z najbardziej intrygujących par 1/8 finału zmagań Ligi Europejskiej. Bolesnym mankamentem tego starcia jest to, że sympatycy nie mają możliwości oglądać go na żywo z trybun. Gracze Milanu o wiele lepiej rozpoczęli to starcie. Drużyna AC Milan miała chęć prędko wykorzystać fakt, że wicelider Premier League kiepsko rozpoczął to starcie. AC Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut strzelił do bramki dwukrotnie. Te gole nie były jednak uznane. Arbiter tego pojedynku dwa razy odwoływał bramki graczy AC Milan. W pierwszej połowie fani przed telewizorami nie mieli okazji zobaczyć goli. Mnóstwo emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Druga połowa o wiele lepiej zaczęła się dla United z Manchesteru. Fenomenalną formę ponownie zaprezentował Fernandes. Fenomenalnie podał piłkę do Amada Diallo, a ten bez większych problemów wpakował futbolówkę do bramki AC Milan. Wyglądało na to, iż zawodnicy gospodarzy dowiozą korzystny rezultat do końca meczu, lecz wicelider Serie A zdołał trafić na remis w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Kjaer i pojedynek skończył się remisem 1:1.