Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o godz. 20:00 miał miejsce wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się niezwykle głośno i nadal jest to jeden z przodowniczych tematów pośród wszelkich tabloidów. Po wycofaniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA to był 1 połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją chętniej po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Media brytyjskie informują, że jeśli Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła również sferę tego, że książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili czwórkę znawców omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym poprzedni sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah brak obiektywizmu a z kolei Markle stosowanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan Markle zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą oglądało średnio bez mała 1mln widzów. Stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która potrafi wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bezspornie należy stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy