Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił w tym tygodniu listę graczy narodowej drużyny na europejskie mistrzostwa! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji Polski!

Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił w tym tygodniu listę graczy narodowej drużyny na europejskie mistrzostwa! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji Polski!

O grze w rozgrywkach mistrzowskiej rangi rozmyśla wielu młodych zawodników, których życiowym celem są występy profesjonalne w futbol. Bez cienia wątpliwości futbol to w tym momencie najbardziej rozpoznawalna sportu dyscyplina w Europie. Zawodnicy od lat młodych po to trenują, żeby w przyszłości grać na najwybitniejszych boiskach piłki nożnej światowej. Warto jednak pamiętać także, iż ścieżka do zostania piłkarzem do prostych nie należy i żąda bardzo dużo wyrzeczeń. Chłopcy, którym się powiodło chociażby z tej przyczyny budzą naprawdę często zawiść i tym samym respekt w gronie własnych znajomych. W przyszłym miesiącu wystartują mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu, w których wezmą udział 24 ekipy. Oznacza to bez żadnych wątpliwości, że na kibiców nożnej piłki czekają ogromne doznania. Bez wątpienia będziemy świadkami dużej ilości trafień oraz pojedynków piłkarskich, ponieważ turniej czempionatu europejskiego będzie trwać przez równy miesiąc. W dzisiejszym wpisie jednak chcemy się skupić na reprezentacji Polski, ponieważ trener Sousa Paulo przedstawił listę piłkarzy na turniej Euro 2020.

Przedstawianie drużyny na dużej rangi zmagania takie jak światowe mistrzostwa oraz mistrzostwa Starego Kontynentu od parunastu lat budzi w gronie wielbicieli piłki nożnej a także sportowych dziennikarzy gigantyczne emocje w naszym narodzie. Pojawiały się w takich jak tych przypadkach zwykle, które nie wszystkim podobały się. Identycznie było w przypadku tych powołań. Selekcjoner Sousa przedstawił listę zawodników i bez wątpienia ogromnym zdumieniem był brak w narodowej drużynie Turbogrosika, który przez lata stanowił potęgę naszej ekipy. Reprezentant West Bromwich od dawna nie rozgrywa spotkań często i jest to podstawowym powodem tego, iż trener Sousa Paulo nie chciał powołać Grosika do grupy zawodników piłkarskiej drużyny narodowej na czempionat europejski. powołaliśmy bardzo narodową kadrę Szczerze mówiąc, która może walczyć o genialny rezultat na europejskim czempionacie. Pozostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na otwierający mecz turnieju, w którym kadra Polski będzie rywalizować z drużyną Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy