Wielkie przeżycia w ostatnich minutach batalii z wicemistrzami Europy! Damian Szymański zdobył trafienie i stał się herosem polskiej reprezentacji piłkarskiej!

Wielkie przeżycia w ostatnich minutach batalii z wicemistrzami Europy! Damian Szymański zdobył trafienie i stał się herosem polskiej reprezentacji piłkarskiej!

Reprezentacja polska piłkarska grająca w pojedynkach na Narodowym bywa naprawdę ciężka do ogrania i wiadomo o tym od 10 lat. Tracimy gole na tym boisku faktycznie bardzo rzadko i warto mieć świadomość faktu, że spora zasługa w tym kibiców piłki nożnej z Polski. Gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesła gracze naszego zespołu dostają nadprogramowego przypływu energii. W kwalifikacyjnych rozgrywkach do katarskiego mundialu podopieczni trenera Sousy pokazują się do tego momentu dobrze, lecz ich forma jest oddalona od ideału. Polskich reprezentantów w środę na wieczór czekał naprawdę trudny test, jakim był bez cienia wątpliwości mecz z angielską drużyną narodową. Każdy futbolowy kibic z Polski potrafił zrozumieć to, jak ciężkim rywalem w historii batalii naszej drużyny narodowej są angielscy reprezentanci. Nie można było sobie pozwolić na zawahanie w tym momencie, ponieważ najważniejsze było zdobycie maksymalnej ilości oczek.

Narodowa drużyna Polski przed tym spotkaniem była od samego początku skazana na klęskę. Jednakże należy mieć na uwadze to, że polscy reprezentanci w wielu przypadkach naprawdę mocno potrafią się zmobilizować na pojedynki z o wiele mocniejszymi. Identycznie było w tym przypadku i trzeba mieć na uwadze to, przez długi czas można było nawet pomyśleć, iż drużyna narodowa Polski powalczyć może o zwycięstwo z narodową kadrą Anglii. dla polskiej piłkarskiej reprezentacji było to bardzo trudne spotkanie i bez żadnych wątpliwości powinniśmy ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W chwili, gdy bramkę w minucie osiemdziesiątej strzelił Kane Harry wydawać się mogło, iż to być może koniec nadziei o korzystnym wyniku. Polska drużyna narodowa finalnie nie planowała odpuszczać i do ostatnich minut tego meczu poszukiwała szansy do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie spotkania, który zarządził sędzia gola na wagę remisowego rezultatu strzelił piłkarz AEK-u z Aten Damian Szymański. To była bez najmniejszych wątpliwości fantastyczna okoliczność dla tego młodego piłkarza. W rozrachunku ostatecznym polska drużyna wyłuskała korzystny wynik na Narodowym w starciu z angielską drużyną i w ten sposób wciąż ma naprawdę duże szanse na promocję do katarskiego mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy